Подяка від Департаменту муніціпального управління Запорізької міської ради
Дата: 19.05.2026 09:37
Кількість переглядів: 38
Спільна праця — це завжди більше, ніж просто результат. Це про спільні дії громади – коли ми об’єднуємося, щоб створити відчуття рідного дому!!!
Мешканці нашої громади завжди активні учасники благоустрою міста, в якому зараз проживаємо – це участь в весняних толоках та робота над проєктом «Клумба громади». І як підтвердження цьому на минулому тижні отримали ПОДЯКУ від Департаменту муніціпального управління Запорізької міської ради за високий рівень громадянської свідомості, небайдужість та сумлінне ставлення до спільної справи.
Дякуємо всім, хто долучається до таких ініціатив та тримає високо прапор громади!!!
