Підсумки олімпіад

Підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіадах  навчальних предметів.

Вітаємо переможців!!!

Участь у олімпіадах приймали учні 6-11 класів з 8 базових дисциплін. Олімпіади проводилися на базі школи з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2. Маємо такі результати:

Біологія – Денесюк Гліб – ІІ місце, Івашкіна Дар’я – ІІ місце, Романько Анастасія – ІІ місце, вчитель Галагуз Л.М.

Інформаційні технології – Лютік Олександр – ІІ місце, Святовець Андрій – ІІ місце, вчитель Трунов О.В.

Фізика – Немчинов Сергій – ІІ місце, Денесюк Гліб – ІІ місце, вчитель Трунова С.І.

Українська мова та література – Курочка Микита – І місце, Конобеєва Анастасія – ІІ місце, вчитель Товкач А.О., Бондар Катерина – ІІІ місце, вчитель Карпусь І.В.

Математика – Ведмедько Єгор – ІІІ місце, вчитель Халеп А.М.

Англійська мова – Олійник Максим – ІІ місце, Кондратенко Діана – ІІ місце, вчитель Олійник А.В.

Дякуємо педагогам-членам журі, черговим вчителям, вчителям-предметовцям за підготовку учнів, за належну організацію та проведення олімпіад! Бажаємо успіхів!!!