Проекти рішення сесій від 04.06.2019

Дата: 27.06.2019 13:59

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с.Благовіщенка вул.Володимирська, 147  Аксьонову Валерію Івановичу
(Завантажити)

Про надання    дозволу Вовк Лідії Іларіонівні на  складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
(Завантажити)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с.Благовіщенка вул.Володимирська, 68  Волкову Дмитру Павловичу

(Завантажити)

Про внесення змін до сертифікату на право на земельну частку(пай)

(Завантажити)

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється.
(Завантажити)

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в с.Благовіщенка вул.Центральна № 121 та передачу її у власність Кравчук Любов Андріївні
(Завантажити)

Про надання    дозволу Макоїд Альоні Володимирівні на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

(Завантажити)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с.Благовіщенка вул.Кузнєцова, 67  Малковій Вірі Григорівні

(Завантажити)

Про надання    дозволу Половій Клавдії Тихонівні на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

(Завантажити)

Про надання податкової пільги Північно-Рогачикське МУВГ по сплаті податку за землю.
(Завантажити)

Про продовження терміну дії  “ рішення №2 від 26.06.2018 р. Благовіщенської сільської ради по місцевих податків та зборах на 2019 р.”  в 2020 р.

(Завантажити)

Про надання    дозволу Ремез Жанні Леонідівні на  складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

(Завантажити)

Про внесення змін до сертифікату на право на земельну частку(пай)