Проекти рішення сесій від 04.07.2019

Дата: 01.07.2019 10:13

Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету за  2018 рік

(Завантажити)

Пояснювальна  записка про виконання сільського  бюджету станом на 31.12.2018 рік
(Завантажити)

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт туалетних приміщень Благовіщенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Благовіщенської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області»
(Завантажити)

Про затвердження переліку об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2019 році за рахунок субвенції передбаченої з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних тетиторіальних громад.

Про виконання бюджету за 1 квартал 2019 рік

(Завантажити)

Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.

(Завантажити)

Про внесення змін та доповнень рішення № 12 від 20.12.2018 "Про затвердження бюджету об'єднаної територіальної громади Благовіщенської сільської ради на 2019 рік"