Рішення 17 сесії 27.08.2019

Дата: 05.09.2019 14:47

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в с.Іванівка за межами населеного пункту Ємчук Петру Васильовичу

Завантажити

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в с.Іванівка за межами населеного пункту Василенко Андрію Володимировичу

Завантажити

Про надання дозволу Юрченко Надії Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Завантажити

Про внесення змін до сертифікату на право на земельну частку/пай/

Завантажити

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в с.Благовіщенка вул.Володимирська, 116 Ремез Жанні Леонідівні

Завантажити

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,4974 га за межами населеного пункту

Завантажити

Про надання дозволу на складання технічного звіту з експертно-грошової оцінки земельної ділянки площею 0,02 га в с.Іванівка вул.Широка, 67в, для розташування кіоску гр.Могильному В.М.

Завантажити

Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 0,005 га в с.Іванівка вул.Широка, 83а, для розташування магазину "Січ" з ФОП Аверіною С.Г.

Завантажити

Про надання дозволу на розробку технічної документації для заключення договору оренди на земельну ділянку площею 0,005 га в с.Іванівка вул.Широка, 83а, для розташування магазину "Січ" ФОП Щусь Н.І.

Завантажити

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо виділення в натурі(на місцевості) земельної частки(паю) гр.Мурашко І.І.

Завантажити

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Вовк Валентині Василівні