Запрошення від Голови Аграрної партії Запорізької області, голова Приморської районної ради О.В.Ніколенко

Дата: 29.11.2019 14:30

Запршую Вас особисто та депутатів Вашої ради прийняти участь у загальних зборах аграріїв Запорізької області, щодо протидії розпродажу української землі і затвердження формату проведення акції протесту під час парламенських слухань 04.12.02019 р.
    Зазначені збори відбудутся на базі ТДАТУ (м.Мелітополь) 29.11.2019 о 10:00 годині, аудиторія 1.127, за участі голови обласної спілки промисловців і підприємців "Потенціал", представників обласних галузевих профспілкових об'єднань медицини, освіти, голови обласної профспілки працівників АПК, голови обласного конгресу громадських об'єднонь, представників асоціації ОТГ, сільських і селищних рад.

Голова Аграрної партії Запорізької області, голова Приморської районної ради                        О.В. Ніколенко