Благовіщенська громада

Запорізька область, Василівський район

Закону України «Про пробацію»

Дата: 26.02.2020 10:48
Кількість переглядів: 263

Фото без опису

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію», що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України.

На сьогодні ми відзначаємо 5-ту річницю прийняття Закону України «Про пробацію».

Пробація передбачає створення системи реінтеграції правопорушника та відповідного середовища, щоб людина була готова жити, не вчиняючи правопорушень.

Впровадження пробації в Україні – це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

Пробація – найпотужніший блок в кримінально-виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищує кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Сьогодні на обліку в К-Дніпровському МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області перебуває 182 особи, засуджених до покарань без позбавлення волі та щодо яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт.

У розрізі видів покарання у м. Енергодар та м. К-Дніпровська відбувають покарання 2 особи засуджених до громадських робіт, 7 осіб засуджених до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, 5 осіб засуджених до штрафу, 4 осіб притягнутих до адміністративної відповідальності у виді суспільно-корисних робіт, 5 осіб притягнутих до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт. На обліку відділу пробації перебуває 151 особа, звільнених від відбування покарання з випробуванням.

Впродовж 2019 року та початку 2020 року на виконання до уповноваженого органу з питань пробації надійшло 82 ухвали про складання досудової доповіді.

 

Впродовж 2019 року та початку 2020 року до відділу пробації надійшло 46 повідомлень-запитів від установ виконання покарань (слідчих ізоляторів), із них: 46 щодо можливості проживання за обраним засудженим місце проживання; 16 – можливості працевлаштування; 9 – сприяння організації соціального патронажу засудженим віком до 35 років та 4 – щодо влаштування до спецустанов для звільнених засуджених віком старше 35 років.

Клієнтами пробації є: обвинувачені, стосовно яких органом пробації готується досудова доповідь; особи, засуджені до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт; особи, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт; особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням; особи, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, стосовно яких вживаються заходи з підготовки їх до звільнення.

Готові до співпраці та реалізації цікавих інформаційних проектів! 

 

КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ

філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області

 

Начальник відділу

 

Заступник начальника

 

Контактні дані:

 

Маслова Валентина Михайлівна, полковник внутрішньої служби

 

Черненко Олена Олександрівна, капітан внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: пр-т. Будівельників, 25Б, м. Енергодар, 71503

                              пр-т. 9Травня,2а, м. К-Дніпровська, 71304

тел.: (06139) 6-11-75, 066-891-24-55

електронна скринька: zp17_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 1245

вихідний: субота, неділя

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/probation.zap/


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора