Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області інформує !

Дата: 18.03.2020 11:53

Увага!
Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області інформує!

Для запобігатптя поширенъпо коронавірусу СОУПЭ-19' та у звіязку із запровадженням карантину Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області рекомендує використання зручних та безпечних дистанційних форм пенсійного обслуговування.

Шановні громадяни! Ви можете отримати більшість пенсійних послуг без особистих. візитів до сервісншє центрів, за допомогою:
- Skype-зв`язку, зокрема, Кам`янсько-Дніпровський відділ обслуговування громадян (сервісний Центр) -
kdnpfl2 ;
- послуги ЅМЅ-інформування;
- онлайн-сервісів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua);
- телефонів «гарячої лінії»
(061)707-75-17 (для військових пенсіонерів) та (061)224-63-27, Кам`янсЬко-Дніпровський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) - (061 38) 2 18 15.

Разом з тим повідомляємо, Що сервісні центри тимчасово припиняють обслуговування громадян. Для вирішення невідкладних питань, таких як оформлення документів для виплати допомоги на поховання тощо, є можливість надати документи через чергового у сервісному центрі.

Соціальна самоізоляція та уникнення контактів - це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії.
Будьте соціально відповідальними, бережіть себе та своїх рідних.

Дякуємо за розуміння!