Пройшов юнацький турнір з футболу 11 вересня 2020 року

Дата: 15.09.2020 11:39

Сьомий рік поспіль у с. Благовіщенка Кам`янсько-Дніпровського району проводиться обласний юнацький турнір з футболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту  Україні. У п’ятницю 11 вересня пройшов обласний турнір з футболу серед юнаків 2009-2010 року народження, це був перший офіційний турнір для юних футболістів.

Змагалися дві групи: група А («Днепр» Благовіщенка, «Єнергія» Єнергодар, «ДЮСШ» Михайлівка), та група Б («Колос» Белозерка, «Темп» Єнергодар, «Горняк» Днепрорудне).

Місця у групі А:

1)   Днепр;

2) Єнергія;

3)   ДЮСШ.

Місця у групі Б:

1) Колос;

2)   Темп;

3)Горняк.

Стиковочние матчі:

5-6)  ДЮСШ-Горняк  3:1

3-4) Єнергія-Темп      2:1

1-2) Днепр-Колос      3:2

Переможці та призери  були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Особлива подяка нашим спонсорам турніру:

Благовіщенській сільській голові Дрязгіній Л.С. і директору СТОВ «Благовіщенка» Хабло В.Г. які подарували солодкі подарунки учасникам та виділили кошти на проведення турніру.

Наші переможці:

Аверін Назар, Набієв Руслан, Христич Артем, Пантюшин Микита, Іванченко Максим, Іщенко Матвій, Ведмедько Єгор, Олійник Максим, Кропотов Сергій, Миронов Матвій, Денисенко Кирило, Поповіч Кирило, тренер Діденко А.Л.