Рішення 1 сесії ІІ- пленарне засідання - 14 грудня 2020 року

Дата: 21.12.2020 11:45

Рішення 8

Про затвердження Положення про постійні комісії Благовіщенської сільської ради та обрання постійних комісій Благовіщенської сільської ради.

Рішення 9

Про продовження трудового договору з заступником сільського голови з питань Житлово-комунального господарства Благовіщенської сільської ради.

Рішення 10

Про затвердження Положення про старосту Благовіщенської сільської територівльної громади .

Рішення 11

Про утворення старостинських округів.

Рішення 12

Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату виконавчого комітету Благовіщенської сільської ради.

Рішення 13

Про затвердження на посади старост.

Рішення 14

Про затвердження керуючого справами (секретар виконавчого комітету).

Рішення 15

Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Благовішенсьої сільської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області

Рішення 16

Про клопотання щодо передачі майна КНП "Кам'янсько-Дніпровський ЦПМСД" на баланс Благовіщенської сільської ради.