Передплата на журнал «Вісник Пенсійного фонду України»

Дата: 08.12.2020 14:37

Триває передплата на видання Пенсійного фонду України на  2021 рік:

- інформаційно-аналітичний загальноукраїнський щотижневик  «Пенсійний кур’єр»;

- журнал «Вісник Пенсійного фонду України».

У газеті «Пенсійний кур’єр» надаються фахові роз’яснення останніх змін у пенсійному законодавстві та пенсійному забезпеченні, практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем (оформлення субсидій, оплата послуг ЖКГ, медичне обслуговування, захист прав споживачів тощо), висвітлюються важливі події суспільного життя,  а також  історичні факти, розповіді про видатних особистостей тощо.

У журналі «Вісник Пенсійного фонду» працівники підприємств, які вирішують бухгалтерські, кадрові та організаційні питання, зможуть отримати кваліфіковані роз’яснення та корисну інформацію для використання у своїй професійній діяльності.

Передплатні індекси на газету «Пенсійний кур’єр»: 06840 (українською мовою),  06842 (російською мовою). Вартість передплати з доставкою на 6 місяців 171,2 грн.

Передплатні індекси на журнал «Вісник Пенсійного фонду України»: 23751 (українською мовою). Вартість передплати з доставкою на 6 місяців 338,3 грн.