Проект рішення 5-ої сесії

Дата: 16.03.2021 13:34

ПРОГРАМА

Програми охорони навколишнього природного середовища на території Благовіщенської  сільської ради  на 2021-2023 роки

ПРОГРАМА

Про  затвердження  Правил  благоустрою  населених  пунктів  Благовіщенської  територіальної громади  сільської ради Запорізької області

ПРОГРАМА

Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів Благовіщенської сільської ради на 2021-2022 роки

ПРОГРАМА

Про затвердження  Програми про встановлення (зміну) меж села Іванівка Благовіщенської сільської ради на 2021-2022 роки

ПРОГРАМА

Соціально-економічного та культурного розвитку Благовіщенської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки

Прект рішення

Про затвердження звіту про виконання бюджету об'єднаної територіальної громади Благовіщенської  сільської ради за 2020 рік

Прект рішення

Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація громад зон спостереження АЕС"

Прект рішення

Про затвердження оплачуваних суспільно-корисних робіт та об'єкти для відбування порушниками адміністративного стягнення на 2021 рік

Прект рішення

Про внесення доповнень в додаток 2 рішення сесії 3 від 04.03.2021 р. "Про врегулювання питань оренди майна Благовіщенської територіальної громади"

Прект рішення

Про затвердження дефектного акту (утеплення фасаду) " Новодніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів “ Благовішенської сільської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області", вулиця Центральна, 9 с.Новодніпровка, Кам'янсько-Дніпровський район, Запорізька область"

(головний корпус)

Прект рішення

Про внесення доповнень до рішення сесії 23 від 23.12. 2020 року " Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату виконавчого комітету Благовіщенської сільської ради "

Прект рішення

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії 15 від 14.12. 2020 року "Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Благовіщенської сільської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області"

Прект рішення

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Причал “Іванівка” (інв. 897) ДП “Адміністрація річкових портів”

Прект рішення

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки с.Іванівка, вул. Набережна, За, Решетняк Д.С.

Прект рішення

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки с.Іванівка, за межами населеного пункту, Решетняк Д.С.

Прект рішення

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (на місцевості), в с.Новодніпровка вул. Савушкіна, 155, за межами населеного пункту Пишньова Р.О.

Прект рішення

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (на місцевості), в с.Новодніпровка вул. Фурсенко 131, Фаніній В.С.

Прект рішення

Про перегляд ставки орендної плати земельної ділянки в с.Іванівка вул.Зоряна 1г Тініной Галині Михайлівні

Прект рішення

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в с.Благовішенка вул. Зоряна, 92, та передачу в постійне користування виконавчому комітету Благовіщенської сільської ради