Дата: 22.04.2021 09:50

КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат›› ЗОР запрошує на навчання у 2021/2022 навчальному році учнів 1-10 класів (1 клас за програмою Нової української школи) з особливими освітніми потребами (згідно рекомендацій інклюзивно-ресурсного центру), з якими проводиться масштабна корекційно-розвивальна робота, направлена на усунення наявних порушень: заняття з логопедом, психологом, соціальним педагогом, дефектологом, з лікувальної фізичної культури, розвитку мовлення, ритміки. Для їх проведення у школі створена потужна матеріально-технічна база та працюють досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти.

Навчання безкоштовне.

Для влаштування до закладу необхідно подати наступні документи:

1. Висновок інклюзивно-ресурсного центру;

2. Копія свідоцтва про народження;

3. Заява батьків, або іншого законного представника дитини;

4. Дозвіл на цілодобове перебування дитини в інтернаті (за необхідності), виданий рішення органу опіки -та піклування за місцем фактичного проживання сім'ї дитини;

5. Медичні документи: копія свідоцтва про народження, паспорт щеплень, аналіз крові, сечі, посів на яйце глист, довідка про епідоточення.

За довідками звертатися за телефонами:

Завуч         (06175) 7-36- 06

Психолог   068 99 50 137