Скасовується  «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Запорізької області

Дата: 07.05.2021 11:45

Шановні мешканці громади 00 годин 00 хвилин 07.05.2021 скасовується  «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Запорізької області, та застосувати на території Запорізької області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені пунктом 3 Постанови КМУ.

Також встановлюється обмеження на відвідування масових заходів (в тому числі кладовища, церкви, храми) дотримуйтесь дистанції між відвідувачами не менше 2 м.

Закликаємо людей, дотримуватись правил карантину, зберігати дистанцію один від одного, та не допускати скупчення людей.

Дякуємо за розуміння!