27 травня в с.Благовіщенка пройшли змагання з футболу серед учнів закладів освіти Благовіщенської ТГ

Дата: 28.05.2021 11:29

27 травня 2021 р. Відділом освіти Благовіщенської сільської ради, за керівництвом провідного спеціаліста з питань фізичної культури та порту Діденко А.Л., за спільним рішенням вчителів фізичної культури учбових закладів нашої ТГ, на базі КЗ Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведенні змагання з футболу серед учнів закладів освіти Благовіщенської ТГ, присвячений Дню захисту дітей.

Вітаємо з перемогою футболістів Благовіщенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге місце посіла команда Новодніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третіми були спортсмени з Іванівського НВК.

Всі учасники отримали від турніру позитивні емоції. Команди були нагородженні грамотами та солодкими призами, від спонсорів туризму. Козиряцької Валентини, Нероди Анатолія, Дабіжи Наталії Леонідовни.