Проекти рішення 8 сесії

Про затвердження сільської програми «Призовна дільниця» на 2021-2025 роки

Про затвердя сільської програми «Теріторіальна оборона» на 2021-2025 роки

Прект рішення

Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2021 рік

Прект рішення

Про затвердження Положення про надання платник послуг закладами культури Благовіщенської територіальної громади

Прект рішення

Про затверджеъшя проектно-кошторисної документації по об'єкту: Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (системи оповіщення про пожежу і покажчики напрямку руку), системи передавання тривожния сповіщень Іванівський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Благовіщенської сільської рад, Кам'янсько- Дніпровського район, Запорізької області

Прект рішення

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об'єкту: Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (системи оповіщеъшя про пожежу і покажчики напрямку руху), системи передавання тривожник сповіщень Благовіщенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Благовіщенської сільської рад, Кам'янсько-Дніпровського район, Запорізької області

Прект рішення

Про затвердження звіту про виконаьшя бюджету сільської територіальної громади за І-квартал 2021 року.

Прект рішення

Про внесення змін та доповнень у рішення сесії на 25 від 23.12.202 року "Про бюджету Благовіщенської сільської територіальної громади на 2021 рік

Прект рішення

Про встановлеьшя місцевих податків і зборів з 01.01.2022 р.

Прект рішення

Про внесення змін до рішення Благовіщенської сільської ради № 17 від 09.02.2021 р. “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої передачі її в оренду площею 0,50 га в с.Іванівка вул. Широка 196 б, гр. Аверіній С.Г.”

Прект рішення

Про надання дозволу на розробку текнітшої документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в с.Новодніпровка вул.Українська, 17, Чорноштан Л.В.

Прект рішення

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства в с.Подове вул. Фролова, 17, гр.Москаленко  А.М.

Прект рішення

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства в с.Новодніпровка вул. Половкова, 53, гр. Давидченко В.Л.

Прект рішення

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства в с.Новодніпровка вул. Савушкіна, 170, гр. Половковій Л.М.

Прект рішення

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Благовіщенської сільської ради, гр. Вусик В.В.

Прект рішення

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,25 га в с.Благовіщенка вул.Пущкіна, 99 гр. Льобах І.І.

Прект рішення

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,02 га в с.Благовіщенка вул.Пущкіна, 99 гр. Льобах І.І.

Прект рішення

Про розгляд заяви ФОП Козак Л.В. та внесення доповнень в додаток № 2 рішення сесії № 3 від 04.03.2021 р. " Про врегулювання питань оренди майна Благовіщенської територіальної громади"