Відкрита вакансія на уповноважену особу з питань публічних закупівель відділу освіти фізичної культури та спорту

Дата: 11.06.2021 09:35

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційними рівнем магістра, спеціальності, вільно володіти державною мовою, знати нормативно-правові акти у сфері діяльності органів місцевого, самоврядування, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень та посадових обов'язків відповідного структурного підрозділу, знати основні принципи роботи на, комп'ютері та програмні засоби Word, Ехсel.

Подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України " про запобігання корупції" (довідка про подання).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.

Необхідні документи:

- заповнену особову картку ( форма П-2 ДС ) з відповідними додатками;

- дві фотографії розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Заяви приймають за адресою:

71330 село Благовіщенка, пров.Центральний, 10, приміщення сільської ради.

Термін надання документів:

30 календарних днів. з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: 0687334795