Рішення 8 сесії - 18.06.2021 року

Рішення 2

Про затвердження сільської програми «Територіальна оборона» на 2021- 2025 роки

Рішення 3

Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2021 рік

Рішення 4

Рішення 5

Про затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури Благовіщенської територіальної громади

Рішення 6

Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (системи оповіщення про пожежу і покажчики напрямку руху), системи передавання тривожних сповіщень Іванівський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Благовіщенської сільської рад, Кам'янсько- Дніпровського район, Запорізької області

Рішення 7

Про затвердження звіту про виконання бюджету Благовіщенської сільської територіальної громади за 1 квартал 2021 рік

Рішення 8

Про зміни т адоповнення до рішення сесії №25 від 23.10.2020 р. "Про бюджет Благовіщенської сільської територіальної громади"

Рішення 9

Про встановлення місцевих податків і зборів з 01.01.2022 р.

Рішення 10

Про внесення змін до рішення Благовіщенської сільської ради № 17 від 09.02.2021 р. “Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої передачі її в оренду площею 0,50 га в с.Іванівка вул. Широка № 196б, гр. Аверіній С.Г.”

Рішення 11

Про надання    дозволу  на  складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чорноштан Л.В.

Рішення 12

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства в с.Подове, вул. Фролова, 17, гр. Москаленко А.М.

Рішення 13

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства в  с.Новодніпровка, вул. Половкова, 53, гр. Давидченко В.Л.

Рішення 14

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства в  с.Новодніпровка, вул. Савушкіна, 170, гр. Половкова Л.М.

Рішення 15

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства гр. Вусик В.В.

Рішення 16

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с.Благовіщенка, вул. Пушкіна, 99, гр. Льобах І.І.

Рішення 17

(завантажити)