БУДІВЕЛЬНИКИ БЕЗЗУПИННО ВЕДУТЬ РОБОТИ НА ЗАПОРІЗЬКИХ МОСТАХ

Дата: 23.07.2021 14:45

Сьогодні, 22 липня, голова облдержадміністрації Олександр Старух ознайомився з ходом будівництва мостових переходів через річку Дніпро. Також у заході взяли участь заступник голови Едуард Брутман та керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Мостобудівники розпочали бетонування паль під опори низової частини вантового мосту.

Всього для низової частини вантового мосту передбачено встановити ще чотири такі тимчасові опори.

Після встановлення усіх опор мостобудівники почнуть монтаж секцій прогонової будови низової частини вантового мосту. Тимчасові опори та самі секції мосту будуть доставлятись та монтуватись за допомогою плавкрану LK-800.

Будівництво Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя є флагманом президентської програми "Велике будівництво". Роботи на цьому об'єкті вже більше року ведуться і вдень, і вночі.

Всі роботи проводяться якісно, швидко та за графіком. Вже завершено насування опор балкового мосту через Старий Дніпро. На сьогодні проводяться роботи на вантовому мосту, - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю