Дата: 24.09.2021 10:17

Обласні змагання з футболу серед юнаків 2009-2010 р.н. присвячені Міжнародному Дню Миру, які відбулися 22 вересня в с.Благовіщенка. Змагання були проведенні Благовіщенським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» (директор Тараненко М.П.) та відділом освіти фізичної культури та спорту Благовіщенської сільської ради. В змаганнях прийняли участь чотири команди «Колос» с.Велика Білозерка (Котик І.), «Єнергія» м.Енергодар (Ліпатніков С.), «Дніпро» с.Благовіщенка (Діденко А.), «Темп» м.Енергодар (Черненко І.). Були вручені медалі, грамоти, цінні подарунки, кубок, кожній команді по торту від Благовіщенської сільської ради.

Зайнятті місця:

1. Темп;
  2. Дніпро;
  3. Єнергія;
  4. Колос.

Кращій гравець турніру Аверін Назар «Дніпро» с.Благовіщенка.