ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГАЗ ТА ТАРИФИ НА ОПАЛЕННЯ

Дата: 13.10.2021 09:50

Сьогодні деякі центральні ЗМІ розповсюдили маніпулятивну інформацію та створили панічні настрої у суспільстві через нібито виникнення надзвичайної ситуації з постачанням газу в регіонах.

Розставимо всі крапки над «і» в тому, що стосується опалення бюджетних закладів і комунальних установ. Наразі приводів для «зради» немає.

- Газу в українських сховищах ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО для потреб населення та соціальної сфери. Жодних проблем із цим немає.

- До 15.10.2021 НАК «Нафтогаз України» готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

- Ціна на газ для потреб населення – 7,42 грн. За такою ціною «Нафтогаз» продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення.

- Ціна на газ для потреб соціальної сфери (школи, лікарні тощо) – 16,8 грн. Це вже повна ціна, з ПДВ та тарифом на транспортування.

Не потрібно розганяти паніку! Ціна на газ на ринку дійсно "зашкалює", але держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню подолати цю кризу.