Команда «Дніпро» Благовіщенської територіальної громади прийняла участь у Вищій Ліги Чемпіонату Василівського району з футболу сезону 2021 року та виборали бронзову винагороду.

Дата: 26.10.2021 11:46

Вітаємо нашу команду, Звягіна Андрія, якого було визнано кращим гравцем турніру Вищої Ліги, та провідного спеціаліста Відділу освіти, фізичної культури та спорту Діденку А.Л. з винагородою. Бажаємо надалі невпинних перемог!

Дякуємо за підтримку постійному спонсору нашої команди директору СТОВ «Благовіщенка» Хабло В.Б., ВОКС Благовіщенської сільської ради.