Благовіщенська громада

Запорізька область, Василівський район

ПІЛОТНА ВЕРСІЯ ПРОГРАМИ “ЄПІДТРИМКА” СТАРТУЄ СЬОГОДНІ У ДОДАТКУ “ДІЯ”

Дата: 16.12.2021 16:12
Кількість переглядів: 1144

Фото без опису


   Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову від 09 грудня 2021 року № 1272 “Деякі питання надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”. Відповідно до постанови, Програма “єПідтримка” діє:

  • з 19 грудня 2021 року по 18 грудня 2022 року;
  • з 13 грудня 2021 року у пілотному режимі за умови попередньої реєстрації для участі у Програмі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

   Отримувачем допомоги є фізична особа — громадянин України віком від 18 років, якому присвоєно реєстраційний номер облікової картки платника податків, який має в мобільному додатку Порталу Дія (Дія) сформований сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

   Пілотна версія програми “єПідтримка” сьогодні, 13 грудня, стартує у додатку “Дія”. Після оновлення можна подати заявку на виплату тисячі гривень за вакцинацію від коронавірусу.

   Зараз у програмі беруть участь 6 банків, але список розширюватиметься. Гроші можна буде витратити на певний перелік послуг: спорт, розваги, подорожі Україною або купівлю книг. Перевести в готівку або використовувати на інші цілі не можна.

  • Пілот проєкту “єПідтримка” стартує вже з 13 грудня. Але вже зараз оновлюйте “Дію” та записуйтесь на бета-тестування. Готуємо до запуску в “Дії” нову послугу – зміну фактичного місця проживання для внутрішньо переміщених осіб. Спрощуємо життя тисячам українців. Адже замість черг достатньо буде лише заповнити коротку форму на порталі “Дія”, – сказав Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр України, міністр цифрової трансформації.

 

   Департамент культури та інформаційної політики


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора